Zaproszenie na konferencję on-line

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na konferencję on-line „Współczesny wymiar bezpieczeństwa w szkołach i placówkach w okresie pandemii” organizowaną w dniu 8 grudnia 2020 r. w godz. 12.00- 14.20 przez Kuratorium Oświaty w Warszawie, przy współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Podczas konferencji przedstawiciel Urzędu Ochrony Danych Osobowych – Pan Olgierd Jakubowski z Departamentu Orzecznictwa i Legislacji omówi temat przetwarzania danych osobowych w szkole w okresie pandemii.

Konferencja dla nauczycieli, rodziców i uczniów będzie dostępna pod linkiem: https://youtu.be/wyS-9dJx5WE.

W załączeniu przekazuję program.

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Mikołajczyk
Starszy Specjalista
Departament Współpracy Międzynarodowej i Edukacji