Bal Andrzejkowy 2019

Bal Andrzejkowy 2019

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie kultywowanie tradycji i poznanie obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

W naszej szkole dn. 28.11.2019 r. w godzinach 14.30 – 16.00 odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa, w której uczestniczyły dzieci ze świetlicy. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowały wróżby przepowiadające przyszłość, a następnie wraz z paniami ze świetlicy tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach skocznych melodii. Organizatorkami imprezy były Panie: Ania Słowik, Angelika Jakowczuk–Gołacka, Jola Król, Ania Stachura, które zorganizowały wiele ciekawych zabaw i konkursów, w których chętni uczniowie pokazali swoje wybitne umiejętności, m.in. kreatywność i taniec.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele, a cała impreza przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następną andrzejkową zabawę. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Drzewo w czterech porach roku”

Z przyjemnością informujemy, że międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt. "Drzewo w czterech porach roku" został rozstrzygnięty. W wyniku głosowania, jury składające się...

Zamknij