Działaj z imPETem!

Działaj z imPETem!

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza szkoła bierze udział w kampanii – „Działaj z imPETem!”. Przez kilka ostatnich tygodni realizowaliśmy różnorodne zadania. Kampania Działaj z imPETem! ma na celu edukację społeczeństwa w zakresie odpowiedniego postępowania z wartościowym tworzywem, jakim są butelki PET. Projekt obejmuje różne przedsięwzięcia edukacyjne, poprzez które zwraca uwagę mieszkańców na problem prawidłowej segregacji odpadów opakowaniowych i ich recyklingu. Każdy z nas wie, jak cenne jest w dzisiejszych czasach segregowanie śmieci, swoim przykładem możemy uświadomić młode pokolenie i zapobiec katastrofie ekologicznej.

Drodzy Rodzice, Uczniowie – świetnie współpracowaliście z nami przy tym projekcie, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu programu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drzwi otwarte

Szanowni Rodzice,Drogie Dzieci Przyszli Pierwszoklasiści Szkoła Podstawowa nr 30 przy ulicy Zaporoskiej 28 we Wrocławiu zaprasza na: DZIEŃ OTWARTY w...

Zamknij