Działaj z ImPETem

Zakończyło się głosowanie w konkursie Działaj z ImPETem. Nasz wynik to 403 głosy, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Niezależnie od rezultatu rozpiera nas radość, że dzielnie walczyliśmy przez cały miesiąc. Na stronie internetowej konkursu pojawił się komunikat o weryfikacji głosów przez jury. 09.04.2020 zostaną ogłoszone wyniki rankingowych prac. Od 9.04 – 24.04 odbędzie się głosowanie jury, które wybierze najlepsze 25 prac z największą liczbą punktów. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie 28.04 o godz. 15:00. Trzymamy kciuki za naszą szkołę. Jeszcze raz dziękujęmy zaangażowanym w nasz mały sukces 🙂

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rekrutacja do kl. I na rok szkolny 2020/2021

Poniżej lista kandydatów przyjętych do kl. I i wykaz wolnych miejsc: Lista kandydatów przyjętych do kl. I na rok szkolny...

Zamknij