Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Aby uczcić ten dzień uczniowie klas 3-4 przygotowali uroczysty apel.

Odbył się on w piątek, 13 października. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz krótkich scenek teatralnych. Na koniec uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom za wysiłek, poświęcenie i zaangażowanie włożone w ich edukację i wychowanie. Wręczyli kartki z życzeniami przygotowane w kasach oraz w świetlicy szkolnej. Na zakończenie uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Program artystyczny przygotowany przez: mgr  ‎Małgorzatę Urbanek, mgr Barbarę Albin oraz wychowawców świetlicy szkolnej: mgr Magdalenę Kozłowską, mgr Annę Stachurę, mgr Ireneusza Kusia.

Opracowanie strony: Anna Stachura

Wycieczka na Ślężę

4 października klasy VII B, VI A i część VII A wybrały się na wycieczkę na Ślężę, połączoną z udziałem...