Dzień pluszowego misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały naszą Szkołę. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2016 r. dzieci z klas 0 – III uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uczniowie i panie nauczycielki zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w misiowej krainie przez trzecioklasistów z klas a, b i c. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. W tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce. Pełno było uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.