Kolędować Małemu – Rozśpiewane Świetliczaki

Kolędować Małemu – Rozśpiewane Świetliczaki

9 stycznia 2020 nasz zespół wokalny „Rozśpiewane Świetliczaki” miał przyjemność wystąpić na X Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu…” zorganizowanym przez Centrum Kreatywności Talent. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 17 chórów z przedszkoli oraz szkół podstawowych z Wrocławia, Żórawiny i Kątów Wrocławskich. Nasi kochani artyści zaprezentowali pastorałkę pt. „Podarunki z nieba”. Wszyscy dobrze się bawili, a do szkoły wróciliśmy ze słodkimi upominkami oraz śpiewnikami. Naszym artystom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!!! A wszystkich zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przerwa świąteczna

Szkoła Podstawowa nr 30 informuje, że dnia 23.12. oraz 30.12.19r. świetlica szkolna zapewnia opiekę naszym uczniom w godzinach 7:00-16:00. W...

Zamknij