Lekki Tornister – Tydzień trzymaj się prosto

Lekki Tornister – Tydzień trzymaj się prosto

Miło nam poinformować, iż w dniach 01-08.10.2019 w naszej szkole trwał aktywny tydzień pod hasłem „Trzymaj się prosto – silne plecy, prosty kręgosłup”. Miniprojekt zrealizowany został w ramach programu „Lekki Tornister”, który od połowy września do końca października w naszej szkole realizujemy. Program dedykowany jest dla Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, której nasza szkoła jest członkiem od kilku lat. Między innymi celem programu jest budowanie świadomości prozdrowotnej z zakresu profilaktyki wad postawy, motywowanie uczniów do prawidłowego i zdrowego trybu życia oraz do ćwiczeń fizycznych. Dlatego też zachęcaliśmy wszystkich do spontanicznego ćwiczenia. Naszymi trenerami byli uczniowie klas 4-8. Koordynatorem akcji była pani Ania Stachura. Dziękujemy za zaangażowanie się wszystkich uczniów oraz nauczycieli w aktywne ćwiczenia, które przeprowadzaliśmy w świetlicy, w klasach, sali sportowej, placu zabaw, jak również na boisku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rakoobrona – Rozpoczynamy program

Miło nam poinformować, iż od połowy września do końca października nasza szkoła będzie realizować projekt „Rakoobrona we Wrocławiu”. Organizatorem projektu...

Zamknij