Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Drzewo w czterech porach roku”

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Drzewo w czterech porach roku”

W grudniu 2017 świetlica naszej Szkoły zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Drzewo w czterech porach roku”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, rozwijanie uzdolnień i umiejętności plastycznych oraz nawiązanie i utrwalanie współpracy i kontaktów ze świetlicami innych szkół. W konkursie wzięło udział bardzo wielu uczniów z wrocławskich szkół podstawowych, nadesłane prace można podziwiać w dniach od 11. do 20. grudnia w holu głównym na parterze. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom. Opiekunami konkursu były panie Anna Słowik, Magdalena Kozłowska i Anna Stachura. Zapraszamy do oglądania prac konkursowych!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wybór oferty na świadczenie usług kateringowych

Wybór oferty na świadczenie usług kateringowych

Zamknij