PÓŁKOLONIE LETNIE 2017

Szanowni Państwo,

bardzo proszę by dzieci już pierwszego dnia półkolonii miały ze sobą strój na kąpielisko.
Każdego dnia obowiązkowo dzieci muszą posiadać: plecak, bidon- butelkę na wodę, strój sportowy (koszulka, spodenki i buty zmienne, gumka do długich włosów), strój na kąpielisko (strój kąpielowy/kąpielówki, ręcznik, olejek z filtrem).
W dniu kiedy jest wyjście do parku trampolin: skarpety antypoślizgowe (dzieci, które nie będą miały skarpet, nie będą mogły brać udziału w zajęciach).

Wszystkie informacje dotyczące półkolonii będą pojawiać się na stronie www.uksbasketfun.pl

PROGRAM PÓŁKOLONII TURNUS I 24-28.07.2017 r.:

PROGRAM SP 30 turnus I, gr. 1-2

PROGRAM SP 30 turnus I, gr. 3-4

PROGRAM SP 30 turnus I, gr. 5-6

Proszę zapoznać się z poniższymi dokumentami, jak również zapoznać z nimi dzieci:

1. Zasady organizacyjne dotyczące półkolonii
  2. Regulaminem Parku Trampolin
  3. Regulamin Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej „Skałka”

Proszę wydrukować, wypełnić i przekazać wychowawcy  pierwszego dnia półkolonii podczas zapisu dziecka do grupy:

• zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu
    zgodę na odbiór dziecka przez osobę nie będącą opiekunem prawnym
  • zgodę na zajęcia w Parku Trampolin (na zajęciach obowiązuje strój sportowy i skarpety antypoślizgowe, proszę zaopatrzyć dzieci)
  • zgodę na zajęcia w CASiS „SKAŁKA” (na zajęciach obowiązuje strój sportowy

WSZYSTKIE ZGODY, UPOWAŻNIENIA I OŚWIADCZENIA SĄ WAŻNE PODCZAS JEDNEGO TURNUSU, JEŚLI ZAPISALI PAŃSTWO DZIECI NA DWA TURNUSY BĘDZIE POTRZEBNY DRUGI KOMPLET NA KOLEJNY TURNUS.

Wpłat należy dokonać do 10 VI 2017 r.

PÓŁKOLONIE

DLA DZIECI W WIEKU: 6-12 LAT

MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Zaporoska 28, Wrocław

TURNUS I: 24-28.07.2017 r.

TURNUS II: 31.07-04.08.2017 r.

KOSZT: 130 zł turnus z wyżywieniem (drożdżówka, soczek, woda,  obiad – drugie danie)

OPIEKA DLA DZIECI: OD 7.00 DO 16.00

W PROGRAMIE:

• zajęcia sportowe: treningi koszykówki, piłki nożnej i samoobrony,
  • wyjście do kina,
  • kręgle (Skytower),
  • zajęcia w parku trampolin,
  • warsztaty w Empiku,
  • warsztaty w Pałacu Królewskim/Arsenale Miejskim,
  • warsztaty ochrony zwierząt, warsztaty rękodzieła,gry planszowe
  • wyjścia na kąpieliska,
  • rejs statkiem, pływanie na kajakach.

Podany program jest orientacyjny. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

ZAPISY I OPŁATY:

– karty kwalifikacyjne są dostępne na portierni Szkoły – w formie papierowej, w serwisie internetowym Szkoły oraz na www.uksbasketfun.pl – w formie elektronicznej,

– zapisy przyjmowane będą  9 maja 2017 r. w godz. 16.00-17.30 w SP 30, w korytarzu przy stołówce szkolnej, o udziale dziecka w półkolonii decyduje kolejność zgłoszeń,

– przez zapisanie dziecka na półkolonie rozumie się złożenie wypełnionej w całości karty kwalifikacyjnej w terminie 9 maja 2017 r. i uiszczenie opłaty za półkolonie na rachunek Rady Rodziców przy SP 30 do 26.05.2017 r. W przypadku nieuregulowania należności do dnia 26.05.2017 r. dziecko zostanie wykreślone z listy uczestników,

– jeśli po powyższym terminie zostaną lub zwolnią się miejsca, wyznaczone zostaną kolejne terminy zapisu dostępne na stronie internetowej Szkoły i www.uksbasketfun.pl,

– w przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata nie zostaje zwracana.

Opłata za półkolonie (przelewem bankowym lub na poczcie)

Rada Rodziców SP 30, ul. Zaporoska 28, 53-523 Wrocław

Credit Agricole 75 1940 1076 6572 3847 0000 0000

W tytule przelewu proszę podać:

Imię i Nazwisko dziecka z dopiskiem: półkolonia w SP 30, numer turnusu

(np. Jan Kowalski, półkolonie w SP 30, turnus I)

Dokumenty na półkolonie w Szkole Podstawowej nr 30:

Wszystkie pliki w formacie Adobe PDF

Zapraszamy serdecznie!

„POTYCZKI ORTOGRAFICZNE” – KONKURS

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VI    „POTYCZKI ORTOGRAFICZNE” Konkurs odbył się w naszej szkole 11.05.2017 r. Wzięły w nim...