PÓŁKOLONIE LETNIE 2018

Szanowni Państwo,

bardzo proszę by dzieci już pierwszego dnia półkolonii miały ze sobą strój na kąpielisko.
Każdego dnia obowiązkowo dzieci muszą posiadać: plecak, bidon- butelkę na wodę, strój sportowy (koszulka, spodenki i buty zmienne, gumka do długich włosów), strój na kąpielisko (strój kąpielowy/kąpielówki, ręcznik, olejek z filtrem).
W dniu kiedy jest wyjście do parku trampolin: skarpety antypoślizgowe (dzieci, które nie będą miały skarpet, nie będą mogły brać udziału w zajęciach).

Wszystkie informacje dotyczące półkolonii będą pojawiać się na stronie www.uksbasketfun.pl

Proszę zapoznać się z poniższymi dokumentami, jak również zapoznać z nimi dzieci:

1. Zasady organizacyjne dotyczące półkolonii
  2. Regulaminem Parku Trampolin

Proszę wydrukować, wypełnić i przekazać wychowawcy  pierwszego dnia półkolonii podczas zapisu dziecka do grupy:

• zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu
  • zgodę na odbiór dziecka przez osobę nie będącą opiekunem prawnym
  • zgodę na zajęcia w Parku Trampolin (na zajęciach obowiązuje strój sportowy i skarpety antypoślizgowe, proszę zaopatrzyć dzieci)

WSZYSTKIE ZGODY, UPOWAŻNIENIA I OŚWIADCZENIA SĄ WAŻNE PODCZAS JEDNEGO TURNUSU, JEŚLI ZAPISALI PAŃSTWO DZIECI NA DWA TURNUSY BĘDZIE POTRZEBNY DRUGI KOMPLET NA KOLEJNY TURNUS.

PÓŁKOLONIE

DLA DZIECI W WIEKU: 6-12 LAT

MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Zaporoska 28, Wrocław

TURNUS I: 09-13.07.2018 r.

TURNUS II: 16.07-20.07.2018 r.

KOSZT: 140 zł turnus z wyżywieniem (drożdżówka/owoc, woda,  obiad – drugie danie)

OPIEKA DLA DZIECI: OD 7.00 DO 16.30

W PROGRAMIE:

• zajęcia sportowe: treningi koszykówki, piłki nożnej i samoobrony,
  • wyjście na przedstawienia,
  • kręgle (Skytower),
  • zajęcia w parku trampolin,
  • warsztaty w Empiku,
  • warsztaty w Pałacu Królewskim/Arsenale Miejskim,
  • warsztaty ochrony zwierząt,
  • warsztaty kulinarne
  • wyjścia na kąpieliska,
  • rejs statkiem, pływanie na kajakach.

Podany program jest orientacyjny. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Program półkolonii turnus II:

PROGRAM SP 30 turnus 2, gr. 1-2 lato 2018

PROGRAM SP 30 turnus 2, gr. 3-4 lato 2018

PROGRAM SP 30 turnus 2, gr. 5-6 lato 2018

ZAPISY I OPŁATY:

– karty kwalifikacyjne są dostępne na portierni Szkoły – w formie papierowej, w serwisie internetowym Szkoły oraz na www.uksbasketfun.pl – w formie elektronicznej

– w terminie 7 – 11.05.2018r. sekretariat przyjmuje karty kwalifikacyjne na półkolonie od uczniów SP30, jeśli po 11.05.2018r. będą wolne miejsca , zostanie wyznaczony termin zapisów dla uczniów z pozostałych szkół podstawowych.

– przez zapisanie dziecka na półkolonie rozumie się złożenie wypełnionej w całości karty kwalifikacyjnej w terminie 7-11 maja 2018 r. i uiszczenie opłaty za półkolonie na rachunek Rady Rodziców przy SP 30 do 18.05.2018 r. W przypadku nieuregulowania należności do dnia 18.05.2018 r. dziecko zostanie wykreślone z listy uczestników,

– w przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata nie zostaje zwracana!

Opłata za półkolonie (przelewem bankowym lub na poczcie)

Rada Rodziców SP 30, ul. Zaporoska 28, 53-523 Wrocław

Credit Agricole 75 1940 1076 6572 3847 0000 0000

W tytule przelewu proszę podać:

Imię i Nazwisko dziecka z dopiskiem: półkolonia w SP 30, numer turnusu

(np. Jan Kowalski, półkolonie w SP 30, turnus I)

Dodatkowe inf.: Paula Wiśniewska, 691 699 255, www.uksbasketfun.pl

Dokumenty na półkolonie w Szkole Podstawowej nr 30:

Wszystkie pliki w formacie Adobe PDF

Zapraszamy serdecznie!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22.06.2018r. (piątek) w godzinach: 8:30 - klasy V - VII 9:45 - klasy...