Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo – Rodzice,

W tym trudnym czasie oferujemy pomoc psychologiczno-pedagogiczną w różnych formach. Jesteśmy do dyspozycji pod szkolnym telefonem 71 798 68 49:

• pedagog: poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. 10.00-13.00,
  • psycholog: wtorek, środa, piątek w godz. 10.00-13.00.

Proponujemy również kontakt mailowy poprzez Librusa, jak również porady on-line za pośrednictwem aplikacji MS Teams, po wcześniejszym umówieniu się.

Informujemy również, że porad udzielają i służą wsparciem pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9, tel. 71 798 68 32.

Na stronie miasta Wrocław www.wroclaw.pl zostanie umieszczony komunikat w sprawie pomocy psychologiczno-pedagogicznej kierujący zainteresowanych na strony szkół-placówek (z linkiem do strony internetowej poradni z podanym kontaktem). Na stronie masta są również zamieszczone numery telefonów uruchomione przez Wrocławskie Centrum Zdrowia, Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Zdrowia CURATUS ora Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Drodzy Państwo, Załączam list od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. Dyrektor SP nr 30 List...