„POTYCZKI ORTOGRAFICZNE” – KONKURS

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VI

„POTYCZKI ORTOGRAFICZNE”

Konkurs odbył się w naszej szkole 11.05.2017 r. Wzięły w nim udział trzyosobowe reprezentacje następujących szkół: Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72,  Szkoła Podstawowa nr 61, Szkoła Podstawowa nr 47, Szkoła Podstawowa nr 30.

Każda drużyna składała się z ucznia klasy IV, V i VI, którzy wygrali eliminacje szkolne w macierzystych placówkach. W jury zasiadali nauczyciele – opiekunowie drużyn z poszczególnych szkół.

Po rozegraniu dziewięciu konkurencji okazało się, że potrzebna jest dogrywka, by wyłonić zwycięzcę.

Ostateczne wyniki konkursu:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 47,  87,5 punktów;

II miejsce – Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85, 87,5 punktów;

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 61, 85 punktów.

Puchar przechodni został ufundowany przez Szkołę Podstawową nr 30, a zakup nagród i poczęstunek sfinansowała Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy.

Spotkanie z Policjantem

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów w dniu: 9 maja o godz. 1700 na spotkanie z policjantem z...