Radosna Parada Niepodległości

Radosna Parada Niepodległości

W niedzielę 11. listopada, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w Radosnej Paradzie Niepodległości. Wyruszyli spod Centrum Historii Zajezdnia i połączyli się z innymi mieszkańcami Wrocławia na Placu Wolności, gdzie podczas wspólnego śpiewania hymnu państwowego stworzyli potężną biało-czerwoną flagę. Oficjalne uroczystości wraz z wojskowym ceremoniałem, paradą formacji mundurowych, z towarzyszeniem orkiestry dętej i pocztów sztandarowych odbyły się przy udziale tysięcy zgromadzonych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy dumnie reprezentowali naszą szkołę i w tak piękny sposób uczcili 100. rocznicę naszej niepodległości.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Międzyszkolny Konkurs „Drzewo w czterech porach roku”

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie uczniów wrocławskich szkół podstawowych w konkursie. Z nadesłanych prac powstała piękna, wielobarwna galeria, którą można podziwiać...

Zamknij