Rakoobrona – 30-tka informuje, przestrzega, uczy – poradnik

Chcielibyśmy podzielić się ze Wszystkimi kolejnym poradnikiem, który powstał w ramach realizacji programu „Rakoobrona we Wrocławiu”, którego organizatorem jest Fundacja Rosa. Nasi uczniowie klas 7-8. na podstawie przeprowadzonych zajęć tematycznych z wychowawcami wykonali piękne prace plastyczne. Posłużyły one do opracowania szkolnego informatora Rakoobrony w SP30. Za opracowanie poradnika dziękujemy Pani Ani Stachurze. Mamy Nadzieje, że informacje w nim zawarte przyczynią się do promowania profilaktyki onkologicznej. Zapraszamy do lektury.

„Poradnik Rakoobrony – 30-tka informuje, przestrzega, uczy”

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Talent Kitchen”

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż nasza Szkoła zajęła 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie “Talent Kitchen”...

Zamknij