Rakoobrona – 30-tka informuje, przestrzega, uczy – poradnik

Chcielibyśmy podzielić się ze Wszystkimi kolejnym poradnikiem, który powstał w ramach realizacji programu „Rakoobrona we Wrocławiu”, którego organizatorem jest Fundacja Rosa. Nasi uczniowie klas 7-8. na podstawie przeprowadzonych zajęć tematycznych z wychowawcami wykonali piękne prace plastyczne. Posłużyły one do opracowania szkolnego informatora Rakoobrony w SP30. Za opracowanie poradnika dziękujemy Pani Ani Stachurze. Mamy Nadzieje, że informacje w nim zawarte przyczynią się do promowania profilaktyki onkologicznej. Zapraszamy do lektury.

„Poradnik Rakoobrony – 30-tka informuje, przestrzega, uczy”

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rakoobrona – Rozpoczynamy program

Miło nam poinformować, iż od połowy września do końca października nasza szkoła będzie realizować projekt „Rakoobrona we Wrocławiu”. Organizatorem projektu...

Zamknij