Światowy Dzień Kosmosu

Zapraszamy wszystkich w podróż kosmiczną z naszym padletem!

Światowy Dzień Kosmosu obchodzimy 21 maja. Celem obchodów Dnia Kosmosu, ustanowionego z inicjatywy amerykańskich astronautów, jest upamiętnienie wydarzeń związanych z badaniami przestrzeni kosmicznej i zainspirowanie naukowców do dalszej pracy. Dzień ma też zachęcać zwykłych ludzi do zgłębiania tajemnic wszechświata. Zapraszamy zatem do krótkiej podróży kosmicznej w nieco innej formie.

https://padlet.com/sp30swietlica/lvfkbf7jb17qvy8g

 

Pozdrawiamy,

Wychowawcy świetlicy 🙂

Przeczytaj poprzedni wpis:
Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO I KLAS SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH RODZAJ CZYNNOŚCI TERMINY W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY...

Zamknij