Święto Chleba 2018

Święto Chleba 2018

Zgodnie z coroczną tradycją przepysznie obchodziliśmy w naszej szkole Święto Chleba. Z tej okazji 22. października mieliśmy możliwość degustacji różnych rodzajów chleba, od żytnio-orkiszowych, przez wieloziarniste bochenki, pszenne bułeczki, na drożdżowych chałkach kończąc. Z wysokoprocentowej śmietany uczniowie pod opieką pani Anny Słowik i Anny Stachury sami ubijali masełko, które jeszcze bardziej podkreślało smak pysznego pieczywa. Innymi dodatkami były warzywa, rzodkiewki, pomidory i oliwki, a także słodkie dżemy oraz miody. Smacznego i do zobaczenia za rok!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapisy na obiady w roku szkolnym 2018/2019

Informujemy, że zapisy na obiady w roku szkolnym 2018/2019 odbywają się u kierownika świetlicy, pani Anny Słowik, do końca tygodnia,...

Zamknij