Święto Chleba 2018

Święto Chleba 2018

Zgodnie z coroczną tradycją przepysznie obchodziliśmy w naszej szkole Święto Chleba. Z tej okazji 22. października mieliśmy możliwość degustacji różnych rodzajów chleba, od żytnio-orkiszowych, przez wieloziarniste bochenki, pszenne bułeczki, na drożdżowych chałkach kończąc. Z wysokoprocentowej śmietany uczniowie pod opieką pani Anny Słowik i Anny Stachury sami ubijali masełko, które jeszcze bardziej podkreślało smak pysznego pieczywa. Innymi dodatkami były warzywa, rzodkiewki, pomidory i oliwki, a także słodkie dżemy oraz miody. Smacznego i do zobaczenia za rok!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie ze Strażą Miejską

22. października odbyły się w naszej szkole prelekcje „Odpowiedzialność prawna dzieci i młodzieży” dla klas VII i VIII, prowadzone przez...

Zamknij