Szkolny Konkurs Piosenki ekologicznej

Szkolny Konkurs Piosenki ekologicznej

25 marca mieliśmy zaszczyt z pomocą pani Anny Stachury, Karoliny Halas, Magdaleny Kozłowskiej organizować Szkolny Konkurs Piosenki ekologicznej. Spośród wielu wspaniałych polskich artystów nasi uczniowie najbardziej upodobali sobie „Ziemia wyspa zielona”, „Kolorowy wiatr”, „Zielony czas”. Uczestnikami byli uczniowie klas II-VII, a występy na żywo podziwiali wychowankowie wszystkich grup wiekowych. Jury oceniało znajomość tekstu na pamięć, ruch sceniczny, strój, a także interpretację artystyczną wykonywanego utworu. Dzielnie spisała się także nasza Prowadząca Anna Stachura.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami naszego konkursu zostali:

  • I miejsce – Agatka
  • II miejsce – Ola, Martynka, Rymma
  • III miejsce – Beatka, Filip, Kuba
  • wyróżnienie – Ala, Maja

Gratulujemy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolny Konkurs Piosenki Ekologicznej

Zamknij