Szkolny Konkurs Piosenki

Szkolny Konkurs Piosenki

7 marca mieliśmy zaszczyt organizować Szkolny Konkurs Piosenki. Spośród wielu wspaniałych polskich artystów nasi uczniowie najbardziej upodobali sobie utwory Marii Koterbskiej „Wrocławska Piosenka”, Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”, Katarzyny Sobczyk „O mnie się nie martw”, Seweryna Krajewskiego „Kołysanka dla Okruszka”. Uczestnikami byli uczniowie klas II-VII, a występy na żywo podziwiali wychowankowie wszystkich grup wiekowych. Jury w składzie pani Alicja Gębarowska, pani Anna Stachura oraz sekretarz SU – Martyna Staszak oceniało znajomość tekstu na pamięć, ruch sceniczny, strój, a także interpretację artystyczną wykonywanego utworu. Dzielnie spisali się także nasi konferansjerzy, pani Magdalena Kozłowska i pan Ireneusz Kuś.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami naszego konkursu zostali:

  • I miejsce – Kornelia Mądry
  • II miejsce – Katarzyna Skiba
  • III miejsce – Amelia Szczepanik
  • wyróżnienie – Beata Okulewicz

Gratulujemy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drzwi Otwarte

6 kwietnia 2018r. w godzinach 16:00 - 18:00 serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE w naszej szkole.

Zamknij