Tydzień „Trzymaj się prosto” 03-07.06

Miło nam poinformować, iż w dniach 03-07.06.2019 w naszej szkole trwał aktywny tydzień pod hasłem „Trzymaj się prosto”. Każdy z nas wie, jak ważna jest aktywność fizyczna, dlatego zachęcaliśmy wszystkich do spontanicznego udziału w ćwiczeniach. W ciągu całego tygodnia odbywały się gimnastyki śródlekcyjne, pogadanki nt. zdrowego odżywiania, ważnej dla nas wszystkich aktywności fizycznej, wspólne śniadanie – zdrowa śniadaniówka. Liczymy na podobne zaangażowanie w następnych edycjach. Dziękujemy za zaangażowanie się wszystkich uczniów oraz nauczycieli w aktywne ćwiczenia. Naszymi trenerami byli uczniowie klas 4-8. Natomiast oprawę graficzną przygotowała klasa 3.

Koordynatorem akcji była pani Ania Stachura. Ćwiczyliśmy gdzie tylko było miejsce: w świetlicy, w klasach, jak również na boisku i szkolnym placu zabaw.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.

Warsztaty „Soki kolorowe, warzywno-owocowe”

15. maja 2019 w naszej świetlicy odbyły się zajęcia warsztatowe pt. "Soki kolorowe, warzywno-owocowe". Celem warsztatów było propagowanie zdrowego sposobu odżywiania...