Tydzień „Trzymaj się prosto”

Tydzień „Trzymaj się prosto”

Miło nam poinformować iż w dniach 15-19.10.2018 w naszej szkole trwał aktywny tydzień pod hasłem „Trzymaj się prosto”. Nasza szkoła od kilku lat należy do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, dlatego zachęcaliśmy wszystkich do spontanicznego udziału. Liczymy na podobne zaangażowanie w następnych edycjach. Dziękujemy za zaangażowanie się wszystkich uczniów oraz nauczycieli w aktywne ćwiczenia. Naszymi trenerami byli uczniowie klas 4-8. Natomiast oprawę graficzną przygotowała klasa 3. Koordynatorem akcji była pani Ania Stachura. Ćwiczenia przeprowadzaliśmy w świetlicy, w klasach, jak również na boisku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Edukacji Narodowej

12. października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie świetlicy przygotowali apel dla pracowników naszej szkoły, w szczególności przepiękne wiersze oraz...

Zamknij