Warsztaty „Warzywna choinka”

Warsztaty „Warzywna choinka”

18 grudnia w świetlicy szkolnej, w ramach programu „Wiem co jem”, który cyklicznie co środy realizują Pani Ania Stachura i Pani Angelika Jakowczuk-Gołacka, odbyły się warsztaty pt. „Warzywna choinka”. Na początku spotkania uczniowie zostali zaproszeni do zabawy muzyczno-ruchowej przy piosence pt. „Jarzynowa gimnastyka”. Każdy mógł poćwiczyć zgodnie ze słowami utworu. Uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie 🙂, ale prawdziwe talenty, wyobraźnia i inwencja twórcza ukazały się w trakcie wykonywania prac. Podczas naszego spotkania powstały wspaniałe smakowite warzywne choinki, które można podziwiać, a następnie zjeść ze smakiem. Bardzo dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie i przygotowanie składników z których powstały dzieła. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przerwa świąteczna

Szkoła Podstawowa nr 30 informuje, że dnia 23.12. oraz 30.12.19r. świetlica szkolna zapewnia opiekę naszym uczniom w godzinach 7:00-16:00. W...

Zamknij