Warsztaty z projektowania przestrzeni

Warsztaty z projektowania przestrzeni

10 listopada klasa VIb uczestniczyła w warsztatach z projektowania przestrzeni, przeprowadzonych przez Fundację Dom Pokoju. Podczas zajęć uczniowie wypowiadali się na temat terenu w okolicach ulic: Powstańców Śląskich i Gwiaździstej, mieli zaproponować jego przyszły wygląd. Podczas krótkiej prelekcji zdobyli podstawową wiedzę z zakresu projektowania przestrzeni publicznych. Następnie przystąpili do realizacji swoich pomysłów, umieszczając wykonane przez siebie obiekty na makiecie. Zajęcia miały charakter bardzo interaktywny, uczniowie uczyli się również negocjowania w sprawie ustalenia, w których miejscach powinny się znaleźć zaprojektowane przez nich obiekty.

Przeczytaj poprzedni wpis:
XV Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Z dumą zawiadamiamy, że 9 listopada 2017 wychowankowie naszej świetlicy wzięli udział w XV Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej, który...

Zamknij