Ważna informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice

informujemy, że szkoła przygotowuje się do bardziej kompleksowych rozwiązań zmierzających do usystematyzowania metod i narzędzi, z których będziemy korzystali w pracy zdalnej z uczniami. Zależy nam na płynnym przepływie informacji kierowanych zarówno do uczniów, jak i do Państwa.

Wszystkich nas ta nowa sytuacja zaskoczyła. Żadna ze szkół nie miała szans na wcześniejsze przygotowanie. Będziemy kontaktować się z Państwem poprzez Dziennik Elektroniczny, ale również poprzez inne dostępne media, które pomogą przeprowadzić nas przez proces nauczania w trudnej sytuacji. Mamy jednak szczęście: nauczyciele stanęli na wysokości zadania, rodzice wykazują mnóstwo zrozumienia, mamy mądrych uczniów. O takie właśnie współdziałanie chodzi- bardzo za nie wszystkim dziękujemy. Bo pomoc zamiast krytykowania, zrozumienie zamiast komentowania- to ważna lekcja dla naszych dzieci. One patrzą na nas- i uczą się od nas. Oby to była dla nich dobra lekcja człowieczeństwa.

Informujemy również Państwa, że wykorzystując różne media do zdalnej pracy, dbamy o to aby Państwa dane osobowe były należycie chronione, przetwarzanie ich było tylko w zakresie niezbędnym do zaistniałej sytuacji .

Mając na uwadze fakt iż niektórzy z Państwa mogą również chcieć publikować w tych mediach pewne informacje w tym dane wizerunkowe, odsyłamy Was do artykułu w którym omówiono szczegółowo ten problem: https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/867782,o-publikacji-zdjec-dziecka-na-facebooku-decyduja-oboje-rodzice.html

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych, którym jest pan Marek Adamaszek, poprzez email madamaszek@zontekiwspolnicy.pl, lub kontakt telefoniczny: 608294903

Przeczytaj poprzedni wpis:
Prośba Wydziału Prewencji i Wydziału Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Zamknij