Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

13 listopada o godzinie 16:30 odbyła się wieczornica z okazji 11 listopada. Podczas uroczystości mogliśmy wysłuchać pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnego chóru przy akompaniamencie zespołu instrumentów dętych. Występy muzyczne przeplatane były recytacjami wierszy przez uczniów klasy IV i V. Zaprezentowała się również grupa dzieci z klas młodszych, prezentując wiersze i piosenki. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć prezentację poświęconą polskiej myśli technicznej i naukowej po roku 1918. Spotkanie to było okazją do radosnego świętowania kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Liga Klas w listopadzie

W związku z przypadającym 11 listopada Świętem Niepodległości, zadaniem w Lidze Klas było przygotowanie i zaprezentowanie stroju marszałka Józefa Piłsudskiego....

Zamknij