Wizyta zagranicznych delegacji szkół partnerskich z projektów Erasmus +

W dniach 21- 25.05.2018 w naszej szkole będzie przebywać 28 uczniów i 32 nauczycieli z ośmiu szkół partnerskich z sześciu krajów UE i Turcji. Jest to wizyta kończąca dwuletnią współpracę w ramach edukacyjnych projektów Unii Europejskiej z programu Erasmus +. Goście przyjadą z Francji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Turcji i Włoch.
Podczas tej wizyty będziemy się razem uczyć i bawić. Na gości będą czekać warsztaty (interaktywne, robotyki, muzyczne, taneczne, sportowe) atrakcje turystyczne miasta i regionu. We wtorek odbędzie się spotkanie z p. prezydentem R.Dutkiewiczem w sali sesyjnej Ratusza.
W piątek delegacje wezmą udział w festynie sportowym wraz z całą społecznością szkolną.
Zagraniczne dzieci będą mieszkać w rodzinach naszych uczniów, poznając tym samym naszą kulturę, historię i styl życia.
Wszystkim naszym gościom życzymy fantastycznego tygodnia we Wrocławiu!!!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ważna informacja o półkoloniach

Informujemy ze zostały wolne miejsca na półkolonie dla uczniów spoza SP 30. Zapisy odbędą się 23 maja w godz. 16.00-17.30...

Zamknij