Wycieczka do Galowic

Wycieczka do Galowic

18 października klasy IVb i IVc pojechały na wycieczkę integracyjną go Galowic. Tam zwiedziły Muzeum Powozów, gdzie mogły podziwiać różnego rodzaju pojazdy: sanie, karety, bryczki. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach zielarskich, przygotowując pachnące woreczki z zebranych przez nich ziół, takich jak lawenda, szałwia, mięta. Po zajęciach czekała na nich kolejna atrakcja, czyli ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na zakończenie brali udział w rozgrywkach sportowych na boisku. Zrelaksowani i zadowoleni wrócili do szkoły. Była to dla nich ciekawa lekcja historii i przyrody.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Aby uczcić ten dzień uczniowie klas 3-4 przygotowali uroczysty...

Zamknij