Wycieczka na Ślężę

Wycieczka na Ślężę

4 października klasy VII B, VI A i część VII A wybrały się na wycieczkę na Ślężę, połączoną z udziałem w akcji „Sprzątanie świata”.
Autokarem udaliśmy się na Przełęcz Tąpała, stamtąd zdobyliśmy szczyt. Odważniejsi z nas wdrapali się na wieżę widokową, z której roztaczała się piękna, jesienna panorama i wiało niemiłosiernie. Wypiliśmy herbatę w schronisku, zjedliśmy prowiant i posileni ruszyliśmy dziarsko, aby sprzątać świat w drodze powrotnej. Okazało się jednak, że turyści wchodzący na Ślężę są bardzo kulturalni i śmieci było jak na lekarstwo. Pogoda dopisała i nieco zmęczeni, ale zadowoleni, że mogliśmy rozkoszować się urokami złotej, polskiej jesieni z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, wróciliśmy do Wrocławia.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Uwaga Rodzice!  RODZICE UCZNIÓW KLAS I-VII KUPUJĄ TYLKO PODRĘCZNIKI DO RELIGII. POZOSTAŁE PODRĘCZNIKI DLA WSZYSTKICH KLAS I-VII SĄ FINANSOWANE PRZEZ PAŃSTWO.    ...

Zamknij