Wystawa prac Międzyszkolnego Konkursu „W morzach i oceanach”

Wystawa prac Międzyszkolnego Konkursu „W morzach i oceanach”

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie uczniów wrocławskich szkół podstawowych w konkursie „W morzach i oceanach”. Nadesłane prace można oglądać w holu głównym naszej Szkoły w dniach 19-28 marca. Wszystkim wykonawcom i „małym artystom” gratulujemy pomysłów! Dla tych, którzy nie mogą obejrzeć wystawy osobiście, przygotowaliśmy galerię zdjęć przepięknych prac. Gratulujemy również uczniom naszej Szkoły, którzy pod opieką pań Magdaleny Kozłowskiej, Dagmary Borowskiej, Anny Słowik i Anny Stachury przygotowywały własne arcydzieła.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiosna, ach to ty!

20 marca do naszej szkoły zawitała wiosna. Z tej okazji, w ramach Ligi Klas, na sali gimnastycznej odbyły się pokazy...

Zamknij