XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek – Rozśpiewane Świetliczaki

XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek – Rozśpiewane Świetliczaki

16 stycznia 2020 w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży odbył się XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Świąteczne śpiewanie”. Swoje zdolności artystyczne prezentowały szkoły z Wrocławia i okolic. Nie zabrakło świątecznego klimatu i dobrej, muzycznej zabawy. W pierwszej części festiwalu uczestnicy prezentowali swój indywidualny repertuar. Nasz zespół „Rozśpiewane Świetliczaki” wykonał dwie pastorałki: „Podarunki z nieba” oraz „Kolędnicy Wędrownicy”. W drugiej części festiwalu wszyscy wspólnie kolędowali przy akompaniamencie fortepianu. Do zobaczenia za rok!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolędować Małemu – Rozśpiewane Świetliczaki

9 stycznia 2020 nasz zespół wokalny "Rozśpiewane Świetliczaki" miał przyjemność wystąpić na X Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu..." zorganizowanym przez...

Zamknij