XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek – Rozśpiewane Świetliczaki

16 stycznia 2020 w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży odbył się XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Świąteczne śpiewanie”. Swoje zdolności artystyczne prezentowały szkoły z Wrocławia i okolic. Nie zabrakło świątecznego klimatu i dobrej, muzycznej zabawy. W pierwszej części festiwalu uczestnicy prezentowali swój indywidualny repertuar. Nasz zespół „Rozśpiewane Świetliczaki” wykonał dwie pastorałki: „Podarunki z nieba” oraz „Kolędnicy Wędrownicy”. W drugiej części festiwalu wszyscy wspólnie kolędowali przy akompaniamencie fortepianu. Do zobaczenia za rok!

Przerwa świąteczna

Szkoła Podstawowa nr 30 informuje, że dnia 23.12. oraz 30.12.19r. świetlica szkolna zapewnia opiekę naszym uczniom w godzinach 7:00-16:00. W...