XV Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

XV Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Z dumą zawiadamiamy, że 9 listopada 2017 wychowankowie naszej świetlicy wzięli udział w XV Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 8. 

Uczennice klas 2 oraz 3a i 3c godnie reprezentowały naszą szkołę i były jednymi z najmłodszych uczestników imprezy zgodnie określonych przez organizatorów jako perełki festiwalu. Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar obejmujący polskie pieśni patriotyczne od czasów najdawniejszych aż po współczesne. Festiwal był wyrazem artystycznej wrażliwości uczniów, ich umiejętności muzycznych oraz lekcją patriotyzmu. Poza indywidualnymi występami była chwila na wspólne śpiewanie wszystkich obecnych na festiwalu, a także na rozwiązywanie zagadek historycznych. Dziękujemy pani Annie Stachurze i panu Ireneuszowi Kusiowi za przygotowanie i opiekę nad naszymi artystkami.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

13 listopada (poniedziałek) o godz. 16:30 serdecznie zapraszamy na wieczornicę przygotowaną z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Zamknij