Zajęcia otwarte – „Rodzina w formie, wyprostuj się”

Zajęcia otwarte – „Rodzina w formie, wyprostuj się”

21 października odbyły się w naszej szkole pierwsze w tym roku zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci pod hasem „Rodzina w formie, wyprostuj się: ZDROWO ŻYĆ, ZDROWYM BYĆ – ĆWICZENIA I ZABAWY METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE”. Zajęcia przygotowały oraz poprowadziły panie Anna Słownik, Anna Stachura i Karolina Hałas. Zajęcia – miniprojekt zostały zrealizowane w ramach programu „Lekki Tornister”, który od połowy września do końca października w naszej szkole realizujemy. Miały charakter warsztatów, podczas których bardzo aktywnie włączyli się rodzice wraz z dziećmi. Nie zabrakło ćwiczeń zręcznościowych, zabaw ruchowych z akompaniamentem muzycznym oraz zabaw z chustą animacyjną klanza. Było wiele radości i pozytywnej energii.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia oraz do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rakoobrona – Rozpoczynamy program

Miło nam poinformować, iż od połowy września do końca października nasza szkoła będzie realizować projekt „Rakoobrona we Wrocławiu”. Organizatorem projektu...

Zamknij