Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkole!

Szanowni Państwo,
na podstawie informacji otrzymanej z Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej informujemy, że:

od 16 do 25 marca br. zajęcia w naszej szkole zostają zawieszone!

Prosimy o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Jeśli macie Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS;

Prosimy śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Informacje na temat koronawirusa

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji...