W tej zakładce znajdziecie Państwo interesujące Was tematy dotyczące istotnych spraw związanych z funkcjonowaniem szkoły, m. in.:

terminy konsultacji, dostęp do planu lekcji, komunikaty Rady Rodziców, harmonogram roku szkolnego, informacje dotyczące opłat za obiady oraz informacje na temat ubezpieczenia, realizowane w szkole projekty edukacyjne

HARMONOGRAM ZEBRAŃ /KONSULTACJI Z RODZICAMI

Konsultacje odbywają się stacjonarnie, zgodnie z poniższym harmonogramem, a w razie obostrzeń on-line.

W przypadku konsultacji on-line odbywać się one będą poprzez MS Teams. Wówczas rodzic jest zobligowany zapisać się na rozmowę z nauczycielem w terminie przez niego wyznaczonym najpóźniej dwa dni przed spotkaniem do godziny 15.00. Dzień przed rozmową nauczyciel potwierdza umówienie spotkania, wysyłając rodzicowi poprzez dziennik Librus dokładną godzinę spotkania.

Szanowni Państwo,

Decyzją Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/22 nasza placówka nie uczestniczy w ubezpieczaniu dzieci. Aby ubezpieczyć dziecko, należy dokonać tego we własnym zakresie.