HARMONOGRAM ZEBRAŃ/KONSULTACJI Z RODZICAMI
Godziny zebrań
Klasy I – III 16:30
Klasy IV – VIII 17:30
Godziny konsultacji
17:00 – 18:00
Lp. | Data | Temat |
1. | 12.09.2023 (wtorek) | Zebranie rozpoczynające rok szkolny |
2. | 07.11.2023 (wtorek) | Konsultacje |
3. | 13.02.2024 (wtorek) | Zebranie podsumowujące I półrocze |
4. | 23.04.2024 (wtorek) | Konsultacje |
5. | 21.05.2024 (wtorek) | Zebranie podsumowujące II półrocze |
DODATKOWA DOSTĘPNOŚĆ NAUCZYCIELI - DYŻURY DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Każdy nauczyciel dostępny jest dodatkowo na dyżurze w każdym tygodniu w wybranym dniu oraz godzinie. Nauczyciele dostępni co drugi tydzień (zaznaczeni kolorem szarym) obecni są w następujących tygodniach:
- Styczeń: 29.I - 02.II
- Luty: 12 - 16.II, 26.II - 01.III.
- Marzec: 11 - 15.III, 25 - 27.III
- Kwiecień: 08 - 12.IV, 22 - 26.IV
- Maj: 06 -10.V, 20 - 24.V
- Czerwiec: 03 - 07.VI, 17 -21.VI
Spotkania z nauczycielami w ramach dyżuru dla rodziców i uczniów odbywają się stacjonarnie w pokoju nauczycielskim, zgodnie z poniższym harmonogramem.
UWAGA: Nauczyciele nie prowadzą dyżurów w tygodniach, w których odbywają się konsultacje zgodnie z harmonogramem powyżej.
Nauczyciel | Dzień tygodnia | Godzina |
Banaś Sylwia | poniedziałek (co drugi tydzień) | 7:00 - 8:00 |
Bendowska Marlena | czwartek | 9:40 - 10:40 |
Blecharz Mariusz | piątek | 7:50 - 8:50 |
Bukowska Lidia | wtorek (co drugi tydzień) | 13:30 - 14:30 |
Chilmanowicz Agata | poniedziałek (co drugi tydzień) | 07:30 - 08:00 |
Chowański Mateusz | wtorek środa |
12:25 - 12:55 13:30 - 14:00 |
Figiel Michalina | wtorek | 13:30 - 14:30 |
Grudniewska Maria | wtorek środa |
08:15 - 08:45 14:35 - 15:05 |
Grzegorczyk Grażyna | poniedziałek wtorek |
11:30 - 12:00 11:30 - 12:00 |
Habuda Aleksandra | poniedziałek | 15:25 - 16:25 |
Hryniewiecka-Dudek Grażyna | poniedziałek | 15:30 - 16:30 |
Jaranowska Małgorzata | poniedziałek | 17:00 - 18:00 |
Jasińska Lidia | środa | 15:30 - 16:30 |
Kaczkowska Ewa | wtorek | 15:00 - 16:00 |
Karaś Elżbieta | środa piątek |
08:25 - 08:55 07:30 - 08:00 |
Klimaszewska Agnieszka | piątek | 11:40 - 12:25 |
Kowal Alicja | czwartek piątek |
13:35 - 14:05 |
Kozłowska Magdalena | poniedziałek | 13:30 - 14:30 |
Lenczewska Katarzyna | czwartek | 12:45 - 13:45 |
Łaba Małgorzata | piątek (po wcześniejszym umówieniu) | 10:35 - 11:35 |
Maćkowiak Magdalena | poniedziałek | 12:45 - 13:45 |
Markowska Edyta | poniedziałek czwartek |
11:30 - 12:00 07:15 - 07:45 |
Matusz Michał | czwartek | 11:45 - 12:45 |
Misiak Beata | poniedziałek | 14:00 - 15:00 |
Ostryżniuk Jolanta | poniedziałek | 14:00 - 15:00 |
Paluch Aleksandra | poniedziałek piątek |
07:15 - 07:45 07:25 - 07:55 |
Przybyszewski Piotr | czwartek | 11:30 - 12:30 |
Słowik Anna | poniedziałek | 16:15 - 17:15 |
Stachura Anna | poniedziałek wtorek |
15:30 - 16:00 14:00 - 14:30 |
Szymańska Agata | poniedziałek czwartek |
10:00 - 10:30 09:30 - 10:00 |
Tama Ewa | poniedziałek piątek |
09:40 - 10:10 |
Tomaszewski Maciej | wtorek | 08:45 - 09:45 |
Trusz - Ciszek Barbara | środa | 12:25 - 13:25 |
Tomczak Piotr | środa | 15:30 - 16:30 |
Trzosek Katarzyna | poniedziałek czwartek |
14:00 - 14:30 |
Urbanek Małgorzata | środa czwartek |
07:30 - 08:00 12:30 - 13:00 |
Zapałowska-Gieranin Ewa | wtorek | 14:00 - 15:00 |
Żrałko Dorota | poniedziałek piątek |
12:25 - 12:45 11:30 - 12:10 |