PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 30 WE WROCŁAWIU

Jolanta Kordowiak

Protokolant:

Agata Domagała

Kontakt mailowy do prezydium RR: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – prosimy pisać do nas w każdej sprawie związanej ze szkołą. Jesteśmy po to, aby reprezentować rodziców w kontakcie z Dyrekcją oraz Nauczycielami SP 30.

Informacja o Składce na Fundusz Uczniowski (dawna nazwa Składka na Radę Rodziców)

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalsze wsparcie naszych działań. Chcemy podkreślić, że wszystkie pieniądze, które zbiera Rada Rodziców wracają do uczniów naszej szkoły. Poniżej podajemy informację o sposobach dokonywania wpłaty.

Rada Rodziców SP nr 30 uchwaliła wysokość minimalną dobrowolnej składki w roku 2021/2022 na kwotę 40,00 zł. Niemniej jednak każda kwota jest ważna i jeśli ten wydatek jest dla Państwa zbyt duży, prosimy wpłacić kwotę, na którą Was stać. Również wyższa kwota będzie mile widziana. Mogą Państwo składkę wpłacać w ratach. Rodzice posiadający więcej niż jedno dziecko w naszej szkole są zwolnieni z opłaty za każde kolejne dziecko.

Zachęcamy do wpłaty na dwa sposoby:
1. Na konto założone przez prezydium Rady Rodziców – Bank Credit Agricole, nr konta: 75 1940 1076 6572 3847 0000 0000. Wpłaty na konto muszą być opisane wg schematu: składka RR/FUNDUSZ UCZNIOWSKI/ klasa/ imię i nazwisko ucznia, np. składka RR/FUNDUSZ UCZNIOWSKI / I A / Jan Kowalski.
2. Gotówką do skarbnika klasowego, który przekaże wpłatę skarbnikowi Rady Rodziców lub wpłaci bezpośrednio składkę od klasy na ww. konto Rady Rodziców.
Wszelkie płatności są dokonywane bezpośrednio z konta bankowego, aby zachować jak największą przejrzystość przepływów. Członkowie RR otrzymują również co miesiąc arkusz rozliczeniowy wpłat i wydatków, aby móc dokładnie śledzić jak gospodarujemy zbieranymi środkami.

Za wszystkie wpłaty z góry dziękujemy!