Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu powstała w 1974 roku. Usytuowana jest u zbiegu ulic Zaporoskiej i Szczęśliwej. To przyjemne i spokojne miejsce do nauki i zabawy. W budynku jest 15 sal lekcyjnych, stołówka, świetlica, duża sala gimnastyczna i sala lustrzana, pracownia komputerowa, biblioteka. Mamy nowoczesny plac zabaw, trawiaste boisko do gry w piłkę nożną oraz boisko do siatkówki. Budynek ma dwa piętra. Na parterze uczą się klasy I-III, natomiast na pierwszym i drugim piętrze klasy IV-VIII.

Zapewniamy wszechstronny rozwój osobowy uczniów. W naszej pracy zawracamy szczególną uwagę na rozwijanie tożsamości regionalnej, przez co ugruntowujemy tożsamość narodową. Uczymy szacunku i tolerancji. Otwieramy się na świat. W naszej szkole od kilkunastu lat odbywają się projekty unijne.

Nasi absolwenci to osoby ambitne, odważne, samodzielne, dostrzegające drugiego człowieka, niosące pomoc w razie potrzeby.

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 30 WE WROCŁAWIU

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Liga Klas jest formą konkursu dla klas IV-VIII, którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski.

Informacja nt. Samorządu Uczniowskiego: struktura, zadania, osoby w samorządzie

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu jest liderem międzynarodowej współpracy w programach edukacyjnych Unii Europejskiej takich jak : Socrates, Uczenie się przez całe życie, Erasmus+.