Techniki nauki w TVP

Chcielibyśmy poinformować, że dzięki współpracy Telewizji Polskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej powstał nowy cykl edukacyjny „Techniki nauki”. To projekt, w którym eksperci, trenerzy i wykładowcy w przystępny sposób podpowiadają, jak rozwijać i doskonalić jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku – umiejętność uczenia się. Ważnym tematem cyklu jest planowanie i dobra organizacja czasu. Nie zabrakło także zagadnień związanych z nauką języków obcych, szybkim czytaniem i efektywnym zapamiętywaniem. Wszystkie odcinki można bezpłatnie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cyklem „Techniki nauki”.

Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD – komunikat MEN

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Warto wiedzieć, że …” – snapchat

Zapraszamy do zapoznania się z poradami nt. bezpieczeństwa danych osobowych w cyfrowym świecie, opracowanymi przez ekspertów Urzędu Ochrony Danych Osobowych w ramach...

Zamknij